Nasz kanał na YouTube
salon-martatolwaj.pl » Estudio

Estudio - salon fryzjerski

Estudio - Marta Tolwaj & Agnieszka Kuryłowicz

Nowy salon fryzjerski na Targówku

Na początku 2013 roku otworzyliśmy obok naszego Salonu Kosmetycznego nowe Studio Fryzjerskie. Naszą intencją było stworzenie miejsca nowoczesnego, estetycznego,  odpowiadającego współczesnym standardom a jednocześnie zapewniającego satysfakcjonujący komfort i jakość obsługi naszych klientów. Udało nam się zaprosić do współpracy panią Agnieszkę Kuryłowicz, która jest znaną stylistką fryzur. Pod jej nadzorem zebraliśmy zespół fryzjerski, który dzięki nabytemu doświadczeniu i cyklicznym szkoleniom gwarantuje najwyższy poziom usług.

Zostaliśmy partnerem wiodącej na polskim rynku firmy L`oreal Professionnel. Efektem tej współpracy jest zaliczenia naszego Studia do elitarnego grona - SalonExpert -

Konsekwencją dążenia do systematycznego wzbogacania oferty Salonu jest wprowadzenie produktów i rytuałów KERASTASE, luksusowej marki koncernu L`OREAL.

Filozofia KERASTASE odpowiada na oczekiwania kobiet i mężczyzn, którzy pragną dobrze czuć się ze swoim ciałem aż po końce włosów. Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów stworzono linie kosmetyków radykalnie poprawiających wygląd i jakość włosa. Aksamitne, szlachetne, konsystencje, urzekające zapachy w połączeniu z formą zmysłowego zabiegu-rytuału z delikatnym masażem zapewniają pełny relaks. Zapraszają nasi fryzjerzy- doradcy.

Informacje i zapisy : 22 499 30 73

ZAPRASZAMY
Bądź na bieżąco z ofertą naszego salonu. Zapisz się na newsletter.