22 678 26 66 pn..-pt.: 8 - 20, sob.: 8 - 15

22 678 26 66

pn.-pt.: 8 - 20, sob.: 8 - 15

O mnie

Nazywam się Marta Tolwaj. Jestem absolwentką Studium Kosmetycznego w Warszawie.

 marta tolwaj

Nazywam się Marta Tolwaj. Jestem absolwentką Studium Kosmetycznego przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. Po kilku latach pracy w stołecznych gabinetach postanowiłam zrealizować własną wizję funkcjonowania Salonu Kosmetycznego. Udało mi się to w 1991 roku w centrum warszawskiego Targówka przy ulicy Piotra Skargi 54. Na początku 2012 roku przeniosłam Salon w nowe, bardziej komfortowe miejsce. Przy ulicy Ossowskiego 9 w sąsiedztwie poprzedniej lokalizacji.

Z biegiem lat stworzyłam zespół współpracowników, podzielających moje dążenie do ciągłego doskonalenia. Wspólnie staramy się rozwijać naszą wiedzę i umiejętności. Uczestniczymyw specjalistycznych szkoleniach i kongresach, żeby żadna nowość kosmetyczna nie umknęła naszej uwadze. Wysiłek, jaki wkładamy w naszą pracę, procentuje liczną grupą pań i panów ufających naszym umiejętnościom i regularnie odwiedzających nasz salon.

Systematycznie wzbogacamy nasz gabinet w nowoczesny sprzęt. Jesteśmy partnerami dla wiodących polskich i zagranicznych producentów kosmetyków profesjonalnych. Dzięki temu nasza oferta dostosowana jest do klientów o zróżnicowanych potrzebach i zasobności portfela.

Odnowie ciała towarzyszy poprawa nastroju i samopoczucia...

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu